Islak Hacim Ekipmanları kalite. inovasyon. başarı.

Seta Islak Hacim Ekipmanları'nda huzurlu bir çalışma ortamında, dinamik ekibimizin parçası olmak için açık iş ilanlarımızı inceleyebilirsiniz.


SETA HAKKINDA

Seta Islak Hacim Ekipmanları, restoranlardan havalimanlarına, otellerden hastanelere, alışveriş merkezlerinden sinemalara, okullardan fabrikalara kadar genel kullanıma yönelik tüm mekanlarda ithalat ve imalatçı olarak ıslak hacim ekipmanları temin, montaj, yedek parça ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Kuruluşundan bu yana, değişen ve gelişen teknolojiyi, hijyen ve sağlık ile bütünleşik olarak takip eden Seta, bugün Türki Cumhuriyetler'den Rusya'ya, Ukrayna'dan Ermenistan'a İsrail’den Libya’ya kadar çok büyük bir coğrafyaya ürün ve hizmetlerini sunmaktadır.

JOFEL INDUSTRIAL ve SANTEC gibi köklü firmaların Türkiye distribütörlüğünü de yapmaktadır.

Hizmet ve kalite anlayışını her gün pekiştiren Seta, günümüzde Petrol Ofisi, Burger King , Mc Donald's ,Opet, BP, Acıbadem Hastaneleri, Amerikan Hastanesi gibi köklü ve çok şubeli firmaların projelerinde danışmanlık, montaj, teknik destek, sürekli yedek parça temini ve satış sonrası hizmetini kesintisiz olarak vermekle bu firmaların standardı haline gelmiştir.

(0212) 320 0 320